Hotel Karlovy Vary Garni Palatin

**** Hotel Garni Palatin ubytovanie Karlovy VaryHotel Palatin Ubytovanie Karlovy Vary Popis .
Karlovy Vary najväčšie svätoznáme  české kúpelné mesto, leží v malebnom údolí riečky Teple.

Hotel Palatin Ubytovanie Karlovy Vary Ubytovanie :
Mesto je obklopené lesnatími kopcami upraveními ako lesoparky zmiešaného charakteru. Karlovy Vary sú atraktívne bohatým kultúrnim a športovým životom. Upravené promenádne cesty vhodné na prechádzky a pekné výlety.

Hotel Palatin Ubytovanie Karlovy Vary Izby :
Nachádza v centre  Karlových Varov. Kapacita je 35 miest v 15 komfortne zariadených izbách s Tv+ satelit, chladničkou, minibarom, privátnim sejfom. Všetky izby majú kúpelnu s  vanou alebo sprchou. Rańajky sa podávajú formou bufetu.

Hotel Palatin Ubytovanie Karlovy Vary :
 hotel Palatin ponúka možnosť nielen pre kúpelný pobyt ale i pre poriadanie prezentácii, seminárov, výjazdných zasadaní a pod.
Hotel Karlovy Vary Garni Palatin - Služba na recepcii je 24 hodínHotel Karlovy Vary Garni Palatin - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýHotel Karlovy Vary Garni Palatin - Recepcia poskytuje zmenárenské službyHotel Karlovy Vary Garni Palatin - možnosť pripojenia na internetHotel Karlovy Vary Garni Palatin - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardHotel Karlovy Vary Garni Palatin - akceptuje creditné karty VISAHotel Karlovy Vary Garni Palatin - akceptuje creditné karty American ExpressHotel Karlovy Vary Garni Palatin - akceptuje creditné karty JCBHotel Karlovy Vary Garni Palatin - akceptuje creditné karty Diners Club InternationalHotel Karlovy Vary Garni Palatin - Televizor má príjem satelitných  programůHotel Karlovy Vary Garni Palatin - Iybz sú vybavené televízoromHotel Karlovy Vary Garni Palatin - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Karlovy Vary Garni Palatin - Izby s vlastnou toaletouHotel Karlovy Vary Garni Palatin - v izbach je telefon
Odporúčajte tyto stránky:

Hotel Garni Palatin ubytovanie Karlovy Vary Aktuálne počasie: skoro zataženo
Aktuálne počasie:
Denná tepl.: 4 °C
Nočná tepl.: -1 °C
Vietor: 16 m/s

Adresa: Hotel Garni Palatin Lazenska 10 Karlovy Vary 36001 Czech Republic

E-mail: Hotel-Karlovy-Vary-Palatin@cz-hotel.eu